108 Views
2018 Mar 07News
img

VideoCoin با افزایش سرمایه گذاری مبتنی بر بلاک چین به مبلغ 35 میلیون دلار به رقابت با Amazon video  می پردازد. Halsey Minor، کار ا،رین عرصه تکنولوژی یک طرح بلند مدت دارد تا از سرویس های بیهوده  بهره برداری کند. او در یک مرکز داده پردازش آن ها می پردازد و جمع آوری و انتشار ویدئو را انجام می دهد. او می گوید که این طرح هزینه ای کمتر از سرویس های گوگل و آمازون خواهد داشت. 

او تولید کنندگان محتوا را دعوت می کند تا اجاره صاحبان کامپیوتر را بپردازند. در واقع اجاره این کامپیوتر ها برای استفاده از یک ارز رمزنگاری شده مبتنی بر بلاک چین به نام VideoCoin انجام می گیرد. VideoCoin دارای میلیون ها دلیل برای متقاعد کردن کاربران خود است. تنها یک ماه پس از معرفی VideoCoin، ده میلیون سرمایه گذاری انجام شد. Minor در روز پنج شنبه اعلام کرد که افزایش سرمایه به 35 میلیون دلار با هدف 50 میلیون دلار سرمایه توسط بیش از 20 سرمایه گذار انجام شده است.

یکی از این سرمایه گذار ها، بنیان گذار Ethereum است. Ethereum یک پلتفرم برای نرم افزار های بلاک چین است. به لطف آنچه "تقاضای غلط" سرمایه گذاران خصوصی نامیده می شود VideoCoin توانست مبلغ سرمایه مورد نیاز برای ساخت پلتفرم اختصاصی خود را جمع آوری کند. این پلتفرم قرار است در 12 تا 18 ماه اینده اجرا شود. Minor این سرویس را به عنوان یک پلتفرم غیر متمرکز و رمزنگاری شده برای انتشار ویدئو معرفی می کند. که هزینه آن برای تولید کنندگان محتوا در مقابپیسه با سرویس های مبتنی بر فضای ابری گوگل و آمازون 60 تا 80 درصد کم تر خواهد بود. او همچنین این سرویس را به عنوان یک کسب و کار اقتصادی و مقرون به صرفه معرفی می کند.

VideoCoin

Amazon video

بلاک چین