45 Views
2018 Apr 08News
img

قبل از اینکه اپل نسخه ی 12 سیستم عامل خود را منتشر کند، نسخه ی  iOS 11.4 beta را منتشر کرده تا بخشی از آنچه را که در آینده قرار است ببینیم در همین سیستم عامل مشاهده کنیم. در این سیستم عامل، برخی از  نرم افزار های آموزش محور جدید نیز گنجانده شده اند. در ادامه به چند ویژگی این سیستم عامل اشاره می کنیم : به یاد داشته باشید که نسخه های بتا، همیشه دارای باگ هایی خواهند بود. 

1. بهتر شدن همگام سازی ها در آیفون  نسخه پیشرفته اکسپلورر پیام های متنی، یکی از محبوب ترین ویژگی های آیفون است. اپل در نسخه ی جدید سیستم عامل خود همگام سازی های پیام های خود را بسیار پیشرفته تر کرده است. اپل ادعا می کند که دیگر هیچ پیام متنی را حتی با حذف کردن ، از دست نخواهید داد.  


2. HomePods ها دارای صدای استریو می شوند  در iOS 11.4 beta، شما می توانید با اتصال دو HomePods صدای استریو ایجاد کنید. در حال حاضر این ویژگی نیاز به بروزرسانی نرم افزار HomePod دارد که هنوز در دسترس نیست.  


3. پخش صدا در چند اتاق از طریق AirPlay 2  در iOS 11.4 در AirPlay 2، یک نسخه به روز شده از قابلیت پخش بی سیم اپل، تعبیه شده است. تغییر کلیدی این است که AirPlay 2 به شما امکان می دهد iPhone یا iPad خود را به چندین دستگاه متصل کنید. این بدان معنی است که شما می توانید از یک آیفون به دو یا چند تلویزیون اپل، HomePods و یا دو دستگاه AirPlay  در یک زمان متصل شوید. این نوع از قابلیت چندرسانه ای صدا در حال حاضر در محصولات رقبا مانند دستیار گوگل ، آمازون الکسا و  Sonos وجود دارد.    


4. ClassKit و Schoolwork ، دو نرم افزار مخصوص معلمان!  در رویداد آموزشی اپل در شیکاگو، ابزارهای آموزشی جدید اپل یعنی ClassKit و Schoolwork معرفی شدند. ClassKit (مانند AppKit یا ARKit اپل) ابزارهایی برای توسعه دهندگان است که می توانند با آنها، برای توسعه ی امکانات آموزشی برنامه هایی را طراحی کنند. در حالی که Schoolwork یک برنامه اپل است که به معلمان کمک می کند جزوات و تکالیف را مدیریت کند. (این برنامه به هدف باGoogle Classroom  طراحی شده که در سال های اخیر در مدارس آمریکا محبوبیت زیادی داشته است )   برای دانلود این سیستم عامل به سایت اپل بروید.

اپل

iO

IOS

Apple

iOS bug