118 Views
2018 Mar 29technology
img

ما می دانیم که امروز اپل مهمانی دارد و ممکن است ما را با یک مهمان یا شاید دو مهمان شگفت زده کند.

رویداد بهار این شرکت طبق دعوت نامه ای که به رسانه ها داده شده است در ساعت 11 صبح روز جمعه آغاز می شود. این رویداد بر روی آموزش تمرکز کرده است و به نوآوران و خلاقان می گوید به ما بپیوندید. اما ما در این مراسم احتمال معرفی یک iPad و یک لپ تاپ Mac را می دهیم. البته اپل سال گذشته پیشرفت محسوسی در خط تولید داشت و iPad Air 2 را با نسخه ی 9.7 اینچی iPad جایگزین کرد؛ همچنین اپل سال گذشته تولید Mini2 را متوقف کرد.


آخرین رویداد اپل در حوزه ی نوآوری های تحصیلی در سال 2012 بود که در مورد نوآوری در حوزه ی کتاب های دیجیتال بود.

دعوت نامه های رویداد اپل هیچ توضیحی کاملی در مورد این رویداد نمی دهند و ما اطلاع دقیقی در مورد iPad ها یا محصولاتی که ممکن است در این رویداد معرفی شوند نداریم. اما اگر در این رویداد محصولی معرفی نشد، احتمالا اپل معرفی محصولات جدیدش را برای نمایشگاه WWDC 2018 نگه داشته است.

ما انتظار ویژگی جدیدی از iPad آینده نداریم و احتمالا سرعت پردازنده و حافظه اش نسبت به مدل قبلی تغیری نخواهد داشت و ما تنها با تغیراتی ظاهری مواجه خواهیم شد. کروم بوک های گوگل در مقابل iPad های کمپانی اپل قرار دارند و به دلیل سیستم عامل انعطاف پذیر تر و قیمت پایین تر فروش بیشتری در مقایسه با iPad های اپل دارند.


iPad های 32 گیگابایتی Wi-Fi از 329 دلار آغاز می شوند و با افزایش امکانات قیمت این iPad ها نیز افزایش می یابد. اما گزارشات امسال حاک از ارزان تر شدن iPad هستند و احتمالا با iPad ارزان تر مواجه خواهیم شد.

برخی از تحلیلگران خبر از وجود تکنولوژی تشخیص چهره یا Face ID در iPad بعدی می دهند اما هنوز صحت این نظریه تایید نشده است و تنها در حد یک نظر است.

خبر های زیادی در حوزه ی آی پد جدید وجود دارند و تا عرضه ی iPad از سوی اپل نمی توان صحت آن ها را تایید کرد اما با توجه به خبر ها و همخوانی آن ها با هم، می توان آل پد آینده را آی پدی مشابه نسل قبلی و با تغیرات اندک تصور کرد. البته احتمالا قیمت این آی پد کمتر از نسل قبلی خواهد بود تا بازار رقابت بین iPad اپل و کروم بوک گوگل داغ بماند.

با ما باشید تا به محض معرفی جدید ترین ها شما را مطلع کنیم.


اپل

آی پد

تبلت

آیفون

آیپد اپل

تبلت اپل

محصولات اپل