164 Views
2017 Dec 11Trainingtechnology
img

Flickr، سایت تصویری محبوب،اخیرا اطلاعاتی جالبی را در مورد دوربین های برتر سال 2017 به اشتراک گذاشت. بر این اساس، iPhoneبه عنوان محبوب ترین دوربین عکاسی با کسب 54 درصد از آرا؛انتخاب شد.

خیلی عجیب نیست که امروزه تلفن های هوشنمد بخش عظیمی ازعکاسی مدرن امروزه را پوشش بدهند. دوربین های موجود در تلفن های همراه با لنزهای دوگانه، مگاپیکسل و AI یکپارچه؛بسیار پیشرفته شده اند. سازندگان تلفن های هوشمند ازعکاسی به عنوان یک نقطه فروش برای گوشی های جدید خود استفاده می کنند.

Flickr اعلام کرد که از 10 عکس محبوب و برگزیده ی این سایت؛ 9 عکس با مدل های مختلف گوشی های iPhone از قبیل iPhone6 ، iPhone 6S و iPhone S5 گرفته شده است و تنها عکسی که با دستگاهی غیر از iPhone گرفته شده است؛ عکس 9 بود که با دوربین عکاسی مدل Canon 5D Mark III گرفته شده است!


عکاسی در گوشی های اپل؛ در چند سال گذشته به طور پیوسته رشد و پیشرفت کرده است. در سال 2016، Flickr اپل را به عنوان محبوب ترین برند خود با 47 درصد آرای معرفی کرد. در سال 2015 اپل با حدود 30 درصد آرای محبوب ترین وسیله ی عکاسی از نظر این سایت شد. اما سال 2017 اولین سالی بود که اکثر کاربران Flickr از آیفون استفاده می کردند و به طور کلی نیمی بیشتر از عکس های این سایت؛ توسط گوشی های iPhone گرفته شده است.
عکاسی دوربین iphone