49 Views
img

کم کم در حال نزدیک شدن به اواخر ماه مارس می باشیم ، اما تازه دیشب برای بهترین های صنعت بازی تصمیم گیری شد. جوایز انتخاب بهترین توسعه دهندگان بازی سال 2018 که شامل جوایز IGF می باشد ، که دیشب در سان فرانسیسکو برگزار شد.

  بازی های The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Horizon: Zero Dawn هر کدام با 6 نامزدی در صدر حضور دارند. دیگر نامزدان بهترین بازی سال PUBG ، Nier: Automata و Super Mario Odyssey هستند. شما می توانید فهرستی کامل از دسته ها و نامزد ها و برنده ها را در زیر مشاهده کنید.


  نامردهای جایزه های بهترین توسعه دهندگان بازی :


بهترین بازی سال : 

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Corporation)

  Nier: Automata (PlatinumGames / Square Enix)

   Winner : The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

   Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)

   Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo)

بهترین صدا گذاری :

   Cuphead (StudioMDHR)

  Nier: Automata (PlatinumGames / Square Enix)

  Hellblade: Senua’s Sacrifice (Ninja Theory)

   Winner : The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

         Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment) 

بهترین اولین ( BEST DEBUT ) :

   Team Cherry (Hollow Knight)

  Sidebar Games (Golf Story)

  Winner : StudioMDHR (Cuphead)

   Infinite Fall (Night in the Woods)

Jason Roberts / Buried Signal (Gorogoa)

بهترین طراحی :

     Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo)

 Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)

  PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Corporation)

   Winner : The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

  Nier: Automata (PlatinumGames / Square Enix)

بهترین بازی موبایل :     

Reigns: Her Majesty (Nerial / Devolver Digital)

Hidden Folks (Adriaan de Jongh and Sylvain Tegroeg)

   Monument Valley 2 (ustwo games)

  Winner : Gorogoa (Jason Roberts / Buried Signal / Annapurna Interactive)

   Bury Me, My Love (The Pixel Hunt / Figs / ARTE France / Playdius)

جایزه نوآوری :

     Winner : Gorogoa (Jason Roberts / Buried Signal / Annapurna Interactive)

  The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

   What Remains of Edith Finch (Giant Sparrow / Annapurna Interactive)

   Everything (David OReilly / Double Fine Productions)

   PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Corporation)

بهترین داستان :

     Night in the Woods (Infinite Fall / Finji)

   Hellblade: Senua’s Sacrifice (Ninja Theory)

   Winner : What Remains of Edith Finch (Giant Sparrow / Annapurna Interactive)

   Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)

   Wolfenstein II: The New Colossus (MachineGames / Bethesda Softworks) 

بهترین تکنولوژی :

      Destiny 2 (Bungie / Activision)

   Hellblade: Senua’s Sacrifice (Ninja Theory)

   Assassin’s Creed: Origins (Ubisoft Montreal / Ubisoft)

Winner :    Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)

   The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo) 

بهترین هنر های تجسمی :  

   Persona 5 (P-Studio / Atlus)

Winner :    Cuphead (StudioMDHR)

   Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)

   The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

   Night in the Woods (Infinite Fall / Finji) 

بهترین بازی واقعیت مجازی :     

Winner : Superhot VR (SUPERHOT Team)

   Star Trek: Bridge Crew (Red Storm Entertainment / Ubisoft)

   Lone Echo (Ready at Dawn / Oculus Studios)

   Resident Evil 7: Biohazard (Capcom)

   The Elder Scrolls V: Skyrim VR (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)

فینالیست های فستیوال بهترین بازی های مستقل 2018 :


       جایزه ی بزرگ Seumas McNally :

  Getting Over It with Bennett Foddy (Bennett Foddy)

Winner :    Night in the Woods (Infinite Fall)

   West of Loathing (Asymmetric Publications)

   Into the Breach (Subset Games)

   Heat Signature (Suspicious Developments)

  Baba is You (Hempuli) 

برترین در هنر های تجسمی :     

Night in the Woods (Infinite Fall)

   Cuphead (StudioMDHR)

   Echo (ULTRA ULTRA)

   Luna (Funomena)

   The Gardens Between (The Voxel Agents)

   Winner : Chuchel (Amanita Design) 

برترین در صداگذاری : 

Tormentor X Punisher (e-studio)

   Cuphead (StudioMDHR)

   Vignettes (Skeleton Business)

   Rain World (VIDEOCULT)

   Winner : Uurnog Uurnlimited (Nifflas Games)

   Celeste (Matt Makes Games) 

برترین در طراحی : 

Into the Breach (Subset Games)

   Shenzhen I/O (Zachtronics)

   Wilmot's Warehouse (Richard Hogg, Ricky Haggett, Eli Rainsberry)

   Winner : Baba Is You (Hempuli)

   Uurnog Uurnlimited (Nifflas Games)

   Getting Over It with Bennett Foddy (Bennett Foddy) 

برترین در داستان : 

Tacoma (Fullbright)

   Attentat 1942 (Charles University and Czech Academy of Sciences)

   Where the Water Tastes Like Wine (Dim Bulb Games)

Winner :    Night in the Woods (Infinite Fall)

   Butterfly Soup (Brianna Lei)

   Tooth and Tail (Pocketwatch Games) 

جایزه ی Nuovo :

  Winner : Getting Over It with Bennett Foddy (Bennett Foddy)

   Tarotica Voo Doo (TPM.CO SOFT WORKS)

   10 Mississippi (Karina Popp)

   A Mortician's Tale (Laundry Bear Games)

   Cosmic Top Secret (klassefilm)

   Everything Is Going to Be OK (Nathalie Lawhead)

   Baba Is You (Hempuli)

  Kids (Playables) 

بهترین بازی آموزشی :  

IO Interloper (DANG!)

   Don't Make Love (Maggese)

   Penny Blue Finds a Clue (DigiPen Team Cactus Curse)

   We Were Here (Total Mayhem Games)

   Winner : Baba Is You (Hempuli)

Guardian of the Gears (DigiPen Team Studio 76) 

Game Developers Choice Awards Nominees

GAME OF THE YEAR

2018 INDEPENDENT GAMES FESTIVAL FINALISTS